Tradycyjne pożegnanie lata przy integracyjnym ognisku z kiełbaską. W tym roku zaprosiliśmy naszych sąsiadów, klubowiczów Klubu ” Senior +” z Międzylesia do wspólnej integracji.
24 lipca 2025 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu udał się do Lublina. W ramach treningów finansowych udaliśmy się na zakupy do większych marketów sieciowych realizując plan nauki planowania zakupów oraz gospodarowaniem finansami. Odwiedziliśmy również zaprzyjaźniony z nami EMAUS. Pokrzepiliśmy się w restauracji i udaliśmy się na Zajazd Zemborzycki by powdychać świeże powietrze i zaczerpnąć witaminy D.
8 czerwca 2025 roku odbył się Gminny Dzień Rodziny w Tucznej. Tego dnia uczestnicy naszego ośrodka mieli przyjemność przedstawić najmłodszym i nie tylko przepiękną bajkę pt. ” Smutna Królewna”. Stoisko oferowało mnóstwo atrakcji: malowanie buzi, tatuaże, plecenie warkoczyków i zabawy w których można było wygrać ciekawe nagrody.