W naszym ośrodku odbyła sie dziś Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, we współpracy z Klubem Senior + w Międzylesiu.
Dzisiejszego dnia mieliśmy również przyjemność obchodzić święto naszych jubilatów urodzonych w miesiącu kwietniu.
Sto Lat!
Total Views: 46
