Wielkanoc 2024

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu wraz z Klubem ” Senior +” z Międzylesia zasiedli do wspólnego śniadania wielkanocnego.

Uczestnicy ośrodka zaprezentowali pantomimę pt. ” 7 grzechów głównych” oraz odsłuchano pieśni wielkopostnych w wykonaniu uczestników Klubu ” Senior +”.

Po wspólnej modlitwie i poświęceniu pokarmów wszyscy zasiedli do śniadania wielkanocnego….

X Jubileusz ŚDS w Międzylesiu

21 marca 2024 roku w świetlicy w Międzylesiu miało miejsce ważne wydarzenie dla pracowników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu – świętowano jubileusz 10-lecia działalności placówki.

Uroczystość rozpoczęła się występem Janusza Pruniewicza oraz walcem w wykonaniu uczestników i pracowników ŚDS w Międzylesiu. Podopieczni ośrodka zaprezentowali pantomimę pt: „Moje problemy” oraz skecz ” Randka w ciemno” nawiązując klimatem do nadchodzącej pięknej wiosny. 

Poniżej przedstawiamy Państwu fotorelację z niniejszego wydarzenia…

 

 

 

 

 

 

Klub „Senior+”

21 stycznia 2024 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu miał przyjemność wziąć udział w uroczystym otwarciu Klubu ” Senior+” w Międzylesiu w połączeniu z gminnymi obchodami dnia Babci i Dziadka.
Nasi podopieczni mieli przyjemność zaprezentować swoje zdolności muzyczne i taneczne oraz złożyć moc życzeń uczestnikom klubu „Senior+” oraz wszystkim babciom i dziadkom w dniu ich święta.
Poniżej prezentujemy relację z niniejszego wydarzenia.
 

Spotkanie opłatkowe 2023

Jak co roku w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się spotkanie opłatkowe które wprowadziło nas już w okres wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia.
Mieliśmy przyjemność gościć Pana Wójta Zygmunta Litwiniuka oraz zaproszone władze Gminy Tuczna.
Uczestnicy zaprezentowali krótką część artystyczną po której nastąpiło dzielenie się opłatkiem i wspólna wieczerza.
Podsumowując mijający rok zaprezentowano krótką prezentację działalności ośrodka…
Poniżej krótka fotorelacja, zapraszamy do obejrzenia.