Kolejna Majówka Integracyjna za nami

Już po raz kolejny odbyła się „Integracyjna Majówka Rodzinna”. Organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu oraz Wójt Gminy Tuczna. W tym roku pogoda była wymarzona, co sprawiło, że gości było bardzo dużo.

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu pod opieką opiekuna przygotowali inscenizację bajki pt. „Koszałki opałki”. Następnie wystąpiły dzieci i młodzież z placówki oświatowej w Tucznej, które pięknie zaśpiewały oraz zatańczyły.

Podczas integracyjnej majówki nie mogło zabraknąć pięknego wokalu. Tegoroczną gwiazdą naszej sceny która umiliła nam czas pięknym śpiewem był Janusz Pruniewicz.

Tego roku poprowadzono również zajęcia Zumba Kids przez pracowników ośrodka. Odbyła się nauka tańca do muzyki Toca toca oraz inne….

O godz.17.00 scena należała do cyrkowców.

Zorganizowano konkurs wiedzy na temat placówki ŚDS w Międzylesiu gdzie można było wygrać interesujące nagrody.

Do akcji wkroczyła również jednostka OSP z Matiaszówki która wspomogła organizacyjnie niniejsze wydarzenie oraz zapewniła atrakcje dzieciom organizując pianę mydlaną do zabawy.

W czasie majówki odbyło się również szereg dodatkowych atrakcji t.j.: wspólne grillowanie, kiermasz ŚDS, smaczna gastronomia ze spółdzielni „ Wspólna chata” z Tucznej, warsztaty malarskie i ceramiczne, lody, dmuchańce, zabawy animacyjne dla dzieci.

Do zobaczenia za rok!

Total Views: 246 ,