Uroczyste Spotkanie Opłatkowe 18.12.2015

W piątek 18 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzylesiu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Uczestnicy wraz z rodzicami, opiekunami oraz zaproszonymi gośćmi spotkali się przy wspólnym stole, by spełnić wszelkie wigilijne tradycje. Na spotkaniu swoją obecnością zaszczycili nas: Zygmunt Litwiniuk – Wójt Gminy Tuczna, Grzegorz Kiec – Wójt Gminy Sławatycze, Małgorzata Zińczuk- Kierownik GOPS w Tucznej, Irena Patczyk – Kierownik GOPS w Sławatyczach, delegacja pracowników z GOPS w Tucznej oraz Ksiądz Dziekan Jan Dmitruk i Ksiądz Piotr Hawryluk.
Spotkanie rozpoczęliśmy od oficjalnego powitania zebranych gości, następnie odbyło się przedstawienie pt. “Wigilia Podlaska” w wykonaniu naszych Uczestników. Po pięknym występie artystycznym obejrzeliśmy prezentację ukazującą cały rok naszej działalności w 2015r. Życzenia złożyli Ks. Dziekan Jan Dmitruk oraz Wójtowie Gmin Tuczna i Sławatycze.
Symboliczne przełamanie się opłatkiem, moc życzeń, uśmiechów oraz uścisków jednoznacznie zobrazowała jak silna jest w nas potrzeba bycia ze sobą nawzajem w dniu codziennym oraz jak ważne jest udzielane sobie nawzajem wsparcie. Niezwykle miło i szybko upłynął nam ten czas na wspólnym kolędowaniu oraz kosztowaniu wigilijnych potraw. Bardzo dziękujemy przybyłym Gościom za to, że zechcieli z nami spędzić te kilka chwil, mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się również za rok, aby ponownie życzyć sobie wesołych świąt!!!

Total Views: 30485 ,