V Integracyjna Majówka Rodzinna w Międzylesiu 27.05.2018r.

27 maja 2018r. w Międzylesiu odbyła się na V Majówka Rodzinna zorganizowana przez gminę Tuczna oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu. Majówka miała na celu integrację osób niepełnosprawnych oraz mieszkańców gminy Tuczna.

Dzieci wraz z rodzicami oraz podopieczni ośrodka chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Mieli naprawdę z czego wybierać- były występy artystyczne, cyrk, fotobudka, grill, malowanie twarzy, a dla najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie i wata cukrowa. Dzieci mogły zobaczyć wnętrze wozu strażackiego i policyjnego radiowozu oraz przebrać się w kamizelki kuloodporne i ubrania maskujące straży granicznej. Na scenie zaprezentowali się m.in.: Uczniowie Szkoły Podstawowej w Tucznej, Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu, uczniowie Szkoły Muzycznej z Brześcia, członkowie Klubu Seniora w Tucznej oraz Zespół Ludowy „Bokinczanka”.

Wiele radości sprawił wszystkim występ grupy cyrkowej „LUNA”. Pokaz iluzji i żonglerki wprawił w zachwyt zebraną publiczność. Wszyscy bawili się świetnie, oglądając tresowanego „słonia”, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne. Widzowie próbowali swych talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy. Na gorący aplauz zasłużyła grupa odważnych, którzy trzymali węża, a niektórzy nawet pozwolili się nim owinąć.

Ponadto na gości czekała zabawa taneczna z zespołem Bracia P.”, który przygrywał chętnym do tańca. Festyn był niezwykle udany, był to czas relaksu na łonie przyrody, wspaniałej zabawy dla dzieci oraz spotkania przyjaciół i znajomych.

Total Views: 1498 ,