III Majówka Integracyjna „Jestem więc tańczę”

To już III Majówka Integracyjna „Jestem więc tańczę”, którą zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu we współpracy z Wójtem Gminy Tuczna. W tym roku zaszczycili nas swoją obecnością oraz udziałem w konkursie tanecznym Uczestnicy z dwudziestu ośrodków wsparcia z województwa lubelskiego.

Każdy występ części konkursowej został oceniony przez szacowne jury, które na koniec wyłoniło trzy zwycięskie miejsca. Pierwsze miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy w Kodniu, drugie miejsce przypadło Środowiskowemu Domu Samopomocy w Sławatyczach, a trzecie Powiatowemu Ośrodkowi Wsparcia “Przystań” z Włodawy.

Imprezę uświetniali swymi występami mistrzowie w tańcach latynoamerykańskich z Klubu tańca Towarzyskiego „Zamek” w Białej Podlaskiej.

Po występach tanecznych wszyscy uczestnicy imprezy zostali zaproszeni przez mistrzów tańca do wspólnej zabawy i konkursów tanecznych. Salonik urody jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Panie Agnieszki oraz Marta stworzyły cudne makijaże i fantazyjne fryzury.

Nie zabrakło słodkości oraz szalonych tańców przy muzyce zespołu Braci P ze Sławatycz.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną zabawę i już dziś zapraszamy Was za rok.

Total Views: 20400 ,